FRIZERSKE USLUGEKRATKASREDNJADUGA
FENIRANJE500600 700
ŠIŠANJE900900900
ŠIŠANJE I FENIRANJE130014001500
FARBANJE KORENA sa feniranjem2200 2700 2800
INOA farbanje korena sa feniranjem32003300 3400
INOA farbanje cele dužine sa feniranjem380042004500
PRAMENOVI POVRŠINSKI sa feniranjem30003000
PRAMENOVI sa prelivom i feniranjem 5500 6000
FARBANJE korena sa površ. pramenovima sa feniranjem490049004900
FARBANJE KORENA I PRAMENOVI sa feniranjem 75008000
BLAJHANJE KORENA sa feniranjem 2600 3200 3300
BLAJHANJE CELE DUŽINE sa feniranjem300035004000
OLAPLEX tretman 3500 3500 3500
OLAPLEX dodatak u farbu 2000 2000 2000
TRETMAN ZA OSTECENU KOSU sa feniranjem 190019001900
BRAZILSKO FENIRANJE KERATIN 6000800010000
BRAZILSKO FENIRANJE KERATIN ŠIŠKE 1500
PRELIV120012001200
AMPULA 600600600
PAKOVANJE KOSE 300300300
PRANJE I SUSENJE350350350
DE?IJE ŠIŠANJE 400400400
USLUGA FARBANJA600600600
SVE?ANE FRIZURE 1500-3000
SPIRALE,FIGARO,PRESA900
NADOGRADNJA (prirodna kosa) od 2.5 eur u din
KOREKCIJA NADOGRADNJE 1 eur po pramenu u din
Share: