Cenovnik

Nega tela

Cenovnik By 07/10/2015 No Comments
TRETMANI TELATRAJANJECENA
RELAX MASAZA 1h (muškarci)60 min 2000
RELAX MASAŽA 1h (žene)60 min1800
PARCIJALNA MASAŽA 30 min1000
ANTICELULIT MASAŽA 30 min1000
ANTICELULIT MASAŽA SA PAKOVANJEM50 min1300
OSMO THERAPY-celulit, detox, mršavljenje, piling120 min4000
AQUA THERAPY-celulit, mršavljenje, alge 120 min4000-5000
GENETIX SLIM-mršavljenje, detox, zadržavanje tecnosti 120 min4000-5000
CELULIT VIB - šok tretman za celulit 60 min4000
GIPSANE BERMUDE-celulit, oticanje, mršavljenje 90 min4200
PILING CELOG TELA60 min2000
SLIM & LIFT - zatezanje i celulit30 min4000
SPA KAPSULA - suva sauna, detoksikacija120 min1500
BODY WRAP U KAPSULI - anticelulit, mršavljenje60 min1500
KAVITACIJA -stomak ili butina sa linfnom drenažom45 min3000
KAVITACIJA-ruku ili listova sa linfnom drenažom30 min1500
Share:

Frizerske usluge

Cenovnik By 13/08/2015 No Comments
FRIZERSKE USLUGEKRATKASREDNJADUGA
FENIRANJE500600 700
ŠIŠANJE900900900
ŠIŠANJE I FENIRANJE130014001500
FARBANJE KORENA sa feniranjem2200 2700 2800
INOA farbanje korena sa feniranjem32003300 3400
INOA farbanje cele dužine sa feniranjem380042004500
PRAMENOVI POVRŠINSKI sa feniranjem30003000
PRAMENOVI sa prelivom i feniranjem 5500 6000
FARBANJE korena sa površ. pramenovima sa feniranjem490049004900
FARBANJE KORENA I PRAMENOVI sa feniranjem 75008000
BLAJHANJE KORENA sa feniranjem 2600 3200 3300
BLAJHANJE CELE DUŽINE sa feniranjem300035004000
OLAPLEX tretman 3500 3500 3500
OLAPLEX dodatak u farbu 2000 2000 2000
TRETMAN ZA OSTECENU KOSU sa feniranjem 190019001900
BRAZILSKO FENIRANJE KERATIN 6000800010000
BRAZILSKO FENIRANJE KERATIN ŠIŠKE 1500
PRELIV120012001200
AMPULA 600600600
PAKOVANJE KOSE 300300300
PRANJE I SUSENJE350350350
DE?IJE ŠIŠANJE 400400400
USLUGA FARBANJA600600600
SVE?ANE FRIZURE 1500-3000
SPIRALE,FIGARO,PRESA900
NADOGRADNJA (prirodna kosa) od 2.5 eur u din
KOREKCIJA NADOGRADNJE 1 eur po pramenu u din
Share:

Manikir i pedikir

Cenovnik By 07/10/2015 No Comments
MANIKIR I PEDIKIRCENA
NADOGRADNJA NOKTIJU GELOM 1900
NADOGRADNJA NOKTIJU I TRAJNI FRENC 2000
KOREKCIJA NADOGRADNJE 1200
KOREKCIJA NADOGRADNJE I TRAJNI FREN?1500
IZLIVANJE NOKTIJU GELOM 2200
IZLIVANJE NOKTIJU I TRAJNI FREN?2200
KOREKCIJA IZLIVANJA I TRAJNI FREN?1800
GELOVI U BOJI1800
OJACAVANJE NOKTIJU GELOM1800
TRAJNI LAK RUKE ILI NOGE1400
TRAJNI LAK + PEDIKIR1800
MANIKIR SA LAKIRANJEM1200
PEDIKIR/SA LAKIRANJEM1100/1450
PARAFINSKE RUKAVICE400
LAKIRANJE/FRECH LAKIRANJE O.P.I450/600
OBLIKOVANJE NOKTIJU200
SKIDANJE GELA SA NOKTIJU 300
SKIDANJE IZLIVANJA450
SKIDANJE TRAJNOG LAKA 300
CIRKONI,NALEPNICE50
Share:

Depilacija

Cenovnik By 07/10/2015 No Comments
DEPILACIJAVOSAKPASTA
CELE NOGE + BRAZILKA 17002400
CELE NOGE SA PREPONAMA 15002000
CELE NOGE10001600
POLA NOGU SA BRAZILKOM12001700
POLA NOGU SA PREPONAMA10001500
POLA NOGU 550900
BRAZILKA8001000
PREPONE500700
RUKE550800
LEDJA500-700
STOMAK - GRUDI700-900
PAZUH300
NAUSNICE200
Share:

Nega lica

Cenovnik By 06/10/2015 No Comments
TRETMANI LICATRAJANJECENA
KLASI?AN HIGIJENSKI TRETMAN
120 min 3200
ACTI BIOTIC-za masnu i kožu sa aknama
120 min 3500
BIO OPTIK-protiv bora i podo?njaka
45 min 2500
FITO PILING60 min8000
MASAŽA I PILING LICA 15/30 min
500/1000
MESO VIT-vitaminska bomba
90 min 5500
ENZYMACID-za regeneraciju 90 min
4400
HYDRA CLINIC-duboka hidratacija
90 min 5200
PERFECTION-tretman za izbeljivanje 90 min
4400
ENERGY LIFT tretman za zatezanje90 min5500
GENXSKIN90 min5800
SKINJETION90 min6800
FRESH CAVIAR90 min6800
DERMAPEN90 min6000
Share:

Ostale usluge

Cenovnik By 07/10/2015 No Comments
USLUGACENA
POTAMNJIVANJE TELA-AIR BRUSH TEHNIKOM 700 1000 2000
OBLIKOVANJE OBRVA400
FARBANJE OBRVA 400
FARBANJE TREPAVICA 400
NADOGRADNJA TREPAVICA1300
NADOGRADNJA SVILENIH TREPAVICA5000
KOREKCIJA SVILENIH TREPAVICA2500
SKIDANJE TREPAVICA300
MINIVAL TREPAVICA 1900
ISCRTAVANJE OBRVA JAPANSKOM TEHNIKOM200 eur u din
PROFESIONALNO ŠMINKANJE 3000 - 5000
HIJALURONSKI FILERI 1ml 200 eur u din
Share: